Sůl do bazénu 25 kg - Chorvatská mořská bazénová sůl

Mořská sůl do bazénu z chorvatského ostrova Pag 25 kg

Tato speciální vysoce čistá mořská bazénová sůl je určena do bazénu vybaveným solonizační jednotkou. Díky elektrolýze je ze soli vyroben potřebný chlor, který udržuje vodu v bazénu dokonale čistou bez bakterií a řas. Tato sůl je vyrobena přímo v Chorvatsku a její špičková kvalita zajistí křišťálově čistou a průzračnou vodu ve vašem bazénu, přesně tak, jak to z Chorvatska známe. Chcete pro váš bazén tu nejlepší možnou přírodní pravou mořskou sůl? My ji máme, je to dokonalá mořská sůl do bazénu z Chorvatska. Svou prvotřídní čistotou chrání i vaši solonizační jednotku.    

Výhody bazénové soli z Chorvatska:

  • Pravá mořská bazénová sůl z Chorvatska (ostrov Pag) určená výhradně pro bazén se slanou vodou
  • Špičková kvalita, vysokoprocentní sůl určená pro bazény se solonizační jednotkou
  • Přináší větší komfort plavání
  • Nedráždí oči ani pokožku, je šetrná k vlasům
  • Zajistí průzračně čistou vodu

Balení:

  • 25kg pytel
  • 100% chlorid sodný

Použití a dávkování:

Sůl by měla být rozmístěna po co největší ploše vodní hladiny vašeho bazénu, aby došlo k jejímu rychlému rozpuštění. Dávkujeme v rozmězí 3-5kg na 1m3 objemu vody v bazénu. Tyto informace naleznete také v návodu solonizační jednotky. Množství soli ve vodě měříme pomocí testovacích proužků nebo pomocí kapkových nebo tabletových testerů na určení koncentrace chloru ve vodě.

Pro udržení koncentrace vyrobeného chloru ve vodě doporučujeme použít stabilizátor chlorukterý naleznete v našem eshopu. Doporučují i samotní výrobci solonizačních jednotek.

Způsoby dopravy:

Tento produkt je těžký a pro dopravu komplikovaný, proto prosíme vybírejte dopravce podle následujících informací.

DPD a GLS:
Tento dopravce má hmotnostní limit jednoho balíku 31kg. Pokud tedy objednáváte více než jeden kus, dodáváme balíky o hmotnosti 25kg.
PŘÍKLAD: Objednávku na 5 kusů odešleme v pěti balících o hmotnosti 25kg. Dopravné je proto u tohoto dopravce cenově náročnější.

Česká pošta balík do ruky:
Tento dopravce má hmotnostní limit jednoho balíku 50kg. Pokud tedy objednáváte více než jeden kus, dodáváme balíky o hmotnosti 50kg.
PŘÍKLAD: Objednávku na 5 kusů odešleme ve třech balících. Dva balíky o hmotnosti 50kg a jeden balík o hmotnosti 25kg. Dopravné je proto u tohoto dopravce cenově výhodnější.

Paletová doprava:
Při větších odběrech doporučujeme využít dopravu na paletách. Tento typ dopravy se v nákupním košíku nabídne až od pěti kusů (od 125kg nákupu). Přepravní paleta je zdarma a zůstává Vám. Dopravce má své vozy vybaveny hydraulickými čely a paletu z auta vyloží pomocí paletového vozíku. Na požádání převeze řidič paletu až k vašemu bazénu, do garáže apod. Doprava je tedy pro Vás velmi pohodlná. 

!! NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE DOPRAVA ZDARMA NAD 2200 KČ !!
V případě, že objednáváte společně s tímto produktem i jiné zboží v hodnotě převyšující 2200 Kč, doporučujeme vytvořit objednávky dvě, snížíte si tak cenu dopravného a pro tyto ostatní produkty budete mít tedy dopravu zdarma.
V NAŠEM ESHOPU JSOU VYLOUČENY Z DOPRAVY ZDARMA POUZE TYTO PRODUKTY: Bazénová sůl, filtrační písek a zeolit. Důvodem je vysoká hmotnost a nízká cena.